Ruduo. Pokyčiai!

Rugsėjo 9, 2016

Rytoj vidurdienį įsijungę LRT radiją nenustebkit: PAKARTOT radijo laida perduota į patikimas Domanto Razausko rankas. Aš tuo tarpu būsiu pakeliui į Boną – išvykstu į praktiką Deutsche Welle.

Grįžęs pradėsiu naujus dalykus, labiau orientuotus į tarptautinę muziką. Lietuviškai radijuje skyriau pastaruosius 3,5 metų, nuo Muzikos Spektro pradžios, ir tai buvo puiki patirtis. Dabar laikas judėti toliau, kad nepradėčiau kartotis.

Ačiū visiems, kurie klausėsi PAKARTOT. Jeigu laidos dėka atradot bent vieną naują lietuviškos scenos vardą, ir jis jums patinka, tikslas pasiektas.

Su šia laida norėjau įnešti kitokį kalbėjimą apie muziką, atsipalaidavusį ir šiltą. Norėjau, kad laida būtų atvira ir kad studijoje patogiai jaustųsi ir įtakingiausias visuomenininkas, su Led Zeppelin užaugęs Alfredas Bumblauskas, ir Mančesterio skvotuose grojanti Vitalija Glovackytė. Nereikia hierarchijos. Ar pavyko, turite pasakyti jūs. Čia sudėti laidų įrašai.

Ačiū visiems laidos svečiams ir ačiū AGATA-i, be kurių užnugario laida nebūtų įvykusi.

Ką supratau per tuos metus kalbėdamasis su muzikantais ir kitais scenos dalyviais – kad lietuviška muzika reformuojasi, iš apačios ateina nauji, globaliame internete užaugę žmonės, kurie rašo savo istoriją. Toliau būsiu greta jų, tik kitaip.

Sėkmės Domantui!