Kauno scena gyva ir spardosi

Kauno senamiesty

Padaryti laidą apie Kauno muzikos sceną ir kultūrą apskritai, mintis sena. Kauno naktų komunikacijos atstovai ją priminė.

“Kaunas yra galimybių miestas”, – buvo pasakyta laidoje ir vis dar nežinau, ar tai perku. Šis miestas gražus, istoriškas, kitoks, nei bet kas Lietuvoje. Neturi laiko tolimoms atostogoms – vienai dienai nuvažiuok į Kauną.

Bet Kauno savivaldybės kultūros ir meno komitete yra Šerifas, o komiteto pirmininkas leidžia sau šaipytis iš žmogaus akcento. Kažin jiems patinka Björk?

Kaune yra Šustauskas. Kaune yra save vakarietišku laikantis politikos apžvalgininkas, Laisvės alėjoje slapta fotografuojantis merginas, dedantis jų nuotraukas į feisbuką ir besipiktinantis, kad jos nesišypso. Kaunas turi bėdų.

Bet į studiją atėjo miesto šviesuomenė ir buvau įtikintas, kad viskas bus tvarkoje. Taip pat pabartas, kad per retai į Kauną atvažiuoju. Priimu. Ir laukiu naujo Insanitus. Buvau ten prieš poro metų, mačiau, kaip grojo švedai Postiljonen – vis dar netikiu, kad nesapnavau.

O jei kada masinę akciją – visi iš Vilniaus, palaikyti Kauno kultūros?

Kauno inteligentija
Kauno inteligentija

Laidos pašnekovai buvo kultūros vadybininkė, koncertų Kaune organizatorė Dovilė Butnoriūtė ir Darius Gerulis – King Sleep, The Picturesque Episodes.

Per 40 minučių (nuo rudens laida ilgesnė!) grojome King Sleep, Mad Money, Candee Train, Ievos Prūsaitės dainas. Gero klausymo:

Taip pat kviečiu paskaityti išsamų interviu su Dariumi ir paklausyti Spektro, kurį įrašėme jo tuometiniame bute Kaune.

Bonus: man mėgstamiausia Kauno grupės daina, 1994 m. Praėjo 20 metų. Kauniečiai, gal revival’ą?